O nas

PODOPHARM Sp z .o.o jest firmą założoną na początku 2014 roku. Naszą misją jest transfer innowacyjnych rozwiązań na potrzeby rozwoju podologii w kraju i na świecie. Dziedziny nauki zajmującą się szeroko pojętą problematyką chorób stóp.

Siedziba firmy PODOPHARM jest zlokalizowana w Kieleckim Parku Technologicznym w strefie technologiczno-laboratoryjnej OULU TECH. Dzięki obecności w Technoparku mamy możliwość łączyć sferę nauki ze sferą biznesu.

Wartości

Najbardziej wymagającą grupą ludzi borykającą się z problemami stóp są diabetycy. Obecnie na świecie na chorobę cukrzycy choruje około 200 milionów ludzi. To niekorzystne zjawisko dynamicznie wzrasta. Prognozy są zatrważające. Cukrzyca stała się chorobą cywilizacyjną. Wychodząc naprzeciw temu zjawisku i potrzebom rynku tworzymy produkty
i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami.

Doświadczenie

Największym kapitałem firmy PODOPHARM są ludzie posiadający duże doświadczenie, bardzo dobre wykształcenie, poszukujący innowacyjnych rozwiązań w tworzeniu wysokiej jakości produktów, usług oferowanych w branży medycznej i kosmetycznej.

Bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów i usług

Aby dostarczyć swoim odbiorcom produkty i usługi najwyższej jakości firma PODOPHARM współpracuje z niezależnymi jednostkami badawczymi oraz ekspertami z branży medycznej, kosmetycznej i inżynierii produkcji.